چگونه یک دستگاه اره برقی خوب بخریم؟

اره برقی

چگونه یک دستگاه اره برقی خوب بخریم؟

این که آیا شما در حال خرد کردن چوب برای مشعل چوب یا هرس باغ هستید، نمی توانید بدون اره برقی خوب قابل اعتماد کار موثری انجام دهید. ممکن است شما وسوسه شوید تا ارزان ترین مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید، اما بدون مشورت و بررسی های مستقل، ممکن است یک اره برقی را ضعیف و فاقد ویژگی های لازم خریداری کنید. این سوال که چگونه یک دستگاه اره برقی خوب بخریم؟ میتواند به شما پاسخ مناسبی خواهد  داد.

راهنمای ما انواع مختلف اره برقی را با توجه به بودجه شما ارائه می دهد. همچنین اطلاعات حیاتی ایمنی و ویژگی های اصلی را برای جستجوی آنها در نظر می گیرد.

از چه نوع اره برقی باید استفاده کنم؟

اگر می خواهید بین شاخه ها کار کنید، اره برقی های بدون سیم مناسب هستند؛ چون کابل قابل تعویض ندارند و به طور کلی کاملاً سبک هستند. آنها نسبت به انواع دیگر خسته کننده تر هستند، اما مانور آن راحت تر است. قبل از خرید، هنوز هم ارزش آن را دارد که بخواهید از مصرف باتری کافی برخوردار باشد و به اندازه کافی بتوانید طولانی مدت کارهایتان را اجرا کنید.

اره برقی خوب
اره برقی خوب

برای خرید انواع محصول کلیک کنید!!

اره بنزینی

اگر برای برش یا برطرف کردن هرس سنگین باغ، تعداد زیادی چوب الوار دارید، اره بنزینی انتخاب مناسبی است. این دستگاه از طریق سیاهه های مربوط سریعتر از هر دستگاه دیگر برش می کند و می توانید بدون هیچ زحمتی از کابل برق در حال استفاده از آن در هر کجا استفاده کنید.

اره برقی

اره برقی ارزان قیمت ترین مدلهایی است که می توانید خریداری کنید. اگر می خواهید الوارها یا هرس های نزدیک خانه را بگیرید، ایده آل هستند و می توانید کابل را مستقیماً به یک سوکت اصلی وصل کنید. غالباً کابل برق کاملاً کوتاه است، بنابراین اگر در انتهای باغ خود مشغول قطع کردن گزارش هستید، ممکن است نیاز به استفاده از کابل فرمت و دستگاه باقیمانده جریان (ار سی دی ) داشته باشید که در صورت قطع کابل، برق را قطع می کند.

برای خرید انواع محصول کلیک کنید!!

برای پرداخت یک اره برقی خوب چقدر نیاز دارم؟

این همه بستگی به این دارد که چه نوع اره برقی را بخواهید و چقدر توانایی مالی داشته باشید و چقدر می خواهید اره برقی قوی باشد. اگر فقط گاهی اوقات از آن استفاده می کنید، یک دستگاه برقی سیم کشی ارزان قیمت مناسب خواهد بود. اما برای مشاغل اساسی تر یا استفاده بیشتر از آن، نیاز به اره برقی بنزینی دارید. به یاد داشته باشید که شما نیز باید لباس های محافظ مناسب خریداری کنید.

اره بدون سیم – با راحتی الکتریکی و قابلیت حمل بنزین، آنها می توانند در مارک های برتر قیمت بالاتری داشته باشند.

اره بنزینی – گران تر از الکتریکی، اگر چه مدل هایی پایین تر قیمت پایین تری دارد، اما  مبلغ بیشتری را باید برای آن پرداخت خواهید کرد.

اره بند نافی – به نظر می رسد اینها معمولاً تمام ویژگیهای مورد نیاز شما را با قیمت پایین دارند. اما آنها تمایل به استحکام کمتری دارند و ممکن است نتوانند با کارهای سختی مانند اره زدن از طریق چوب های بسیار ضخیم ، و سخت کنار بیایند.

برای خرید انواع محصول کلیک کنید!!

به کدام ویژگی های اره برقی نیاز دارم؟

ویژگی های زنجیره ای

نوار راهنما:

زنجیره در یک شیار حرکت می کند. اگر فقط مشغول خرد کردن چوب برای چوب بری هستید، یک نوار راهنمای 30 سانتی متر طول باید زیاد باشد. اگر به یک نوار طولانی تر احتیاج دارید، به موتور قدرتمند دیگری نیز نیاز دارید تا زنجیره به اندازه کافی سریع در اطراف خود چرخد.

زنجیر:

مطمئن شوید که از زنجیره صحیح استفاده می کنید، یا اره برقی شما به درستی کار نمی کند. برای ایمن ترین گزینه از زنجیری استفاده کنید که خطر لگدزدن را کاهش می دهد.

گیرنده زنجیره ای:

یک ویژگی ایمنی مفید است که در صورت شل شدن زنجیره متوقف می شود و از نوار راهنما خاموش می شود.

تنش زنجیره ای:

شما باید کار خود را به عنوان کار زنجیره ای محکم کنید تا از خاموش شدن آن جلوگیری شود. به دنبال آسانسورهایی با تنظیم کمتر ابزار باشید.

ویژگی های دیگر

ترمز زنجیره ای:

ضرورت یا ایمنی این نوار باعث می شود که به طور تصادفی اره برقی خود را روشن نکنید و در صورت پرش به سمت خود به طور خودکار ترمز را آغاز می کند.

مخزن روغن:

روغن نگهدارنده زنجیره را در حین حرکت در میله نگه می دارد. مخازن شفاف برای چک کردن سریع در صورت نیاز به بالا آمدن روغن مفید هستند.

مکانیسم شروع:

موتور روی اره می تواند پیچیده و از نظر جسمی دشوار باشد، بنابراین مکانیسم های شروع یا ساده را جستجو کنید.

ماشه:

تمام اره برقی باید متوقف شود تا شروع تصادف را متوقف کند، اما برخی نیز دارای یک زنجیره دوم در ماشه هستند تا بعد از برداشتن انگشت خود زنجیر را کندتر کنند.

برندهای اره برقی

برای خرید انواع محصول کلیک کنید!!

به چه لباس محافظی نیاز دارم؟

قبل از شروع به سنگ زنی، شما باید مجموعه ای کامل از لباس های محافظ را خریداری کنید. ما یک کلاه ایمنی، چکمه و محافظ گوش و همچنین دستکش اره برقی و شلوار اره برقی را توصیه می کنیم.

باتری و شارژر مدلهای بی سیم

سازندگان غالباً یک یا دو باتری و شارژر استاندارد دارند که با طیف وسیعی از ابزارها قابل استفاده هستند. قبل از خرید، بررسی کنید که آیا هر یک از ابزارهای موجود شما دارای باتری و شارژر است که می تواند با ابزاری که قصد خرید آن را دارید از آن استفاده شود؛ زیرا این امر می تواند مبلغ قابل توجهی را برای شما صرفه جویی کند.

از آنجا که برخی از افراد ممکن است دارای یک باتری و شارژر سازگار باشند، بعضی اوقات در قیمت ذکر شده برای ابزار شما درج نمی شوند، بنابراین قبل از خرید چاپ کوچک را بررسی کنید.

از طرف دیگر، ممکن است آن را فرصتی مناسب برای خرید باتری دوم برای ابزارهای خود بدانید. باتری ها هنگام خرید با یک ابزار گاهی ارزان تر هستند و بسیار راحت است که در هنگام انجام کارهایی که مدت زمان طولانی را برای شما به انجام می رساند، بار دوم را شارژ و آماده به کار کنید.

کار با اره برقی
کار با اره برقی

برای خرید انواع محصول کلیک کنید!!

دیدگاه شما
0
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.